Hakkımızda

 

  "Cam Sanatında Yeni Çağ " ilkesiyle 1998 yılında Cam İmalatı ve Cam süsleme sanatının başlangıç noktası olan Beykoz’da yola çıkan Toygar Cam, geçen 22 yıllık süreçte Cam ve Porselen Süsleme Sanatında adını en çok duyuran firmalarından biri olmayı başarmıştır. Daha sonra 2019 yılının başlarından itibaren hem yurtiçi hem yurtdışında sofralarda yerini almaya TOYGAR markası ile sürdürmeye devam etmektedir.

 
  Firmamız perakendeciliğin yanı sıra aynı zamanda toptan satışla da ilgilenmesi nedeniyle, Suudi Arabistan, Kuveyt, İran, Irak, Birleşik Arap Emirlikleri gibi Orta Doğu ülkeleriyle yaptığı ihracatı her geçen yıl arttırmakta, yeni projeleriyle ihracat Orta Doğu dışındaki ülkelere de ülkemizin kültürel mirasını iletmeyi planlamaktadır.
 
 
  Firmamız temin ettiği porselen ve cam ürünlerin üzerine boyama, süsleme, kesme, dekorlama, işleme gibi tamamen el emeği üretimiyle kültürel mirasını korumaya devam etmekte, bunun yanı sıra vizyonu ve misyonu ile yenilikçi yaklaşımını sürdürmektedir. TOYGAR markasıyla yola çıkan Toygar Cam özellikle porselen ürünlere getirdiği yeni tasarımlar ve ürün yelpazesine getirdiği çeşitlilik ile her geçen gün daha çok alıcısına ulaşmakta ve mutfağınıza ve sofralarınıza tarzınızı yansıtmayı amaçlamaktadır.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR